HEICO - kancelárska a výpočtová technika

Dodávka a servis kancelárskej a výpočtovej techniky (kopírky, tlačiarne, PC...) ekonomické a organizačné poradenstvo vedenie a spracovanie účtovníctva

HEICO - kancelárska a výpočtová technika

HEICO - kancelárska a výpočtová technika Senica

Dodávka a servis kancelárskej a výpočtovej techniky (kopírky, tlačiarne, PC...) ekonomické a organizačné poradenstvo vedenie a spracovanie účtovníctva

Adresa: Hollého 1315 (Nová Lekáreň), 905 01 Senica
Telefón:0905 427924, 0905 843081
E-mail:heico@heico.sk

Naša firma zabezpečí dodávku a servis kancelárskej a kopírovacej techniky pre väčšinu značiek svetových výrobcov . Naši technici, Vám vo veľmi krátkom čase u Vás a za veľmi výhodné ceny, zabezpečia kvalitný servis na Váš kopírovací stroj, alebo tlačiareň, spolu s dodávkou spotrebného materiálu (tonery, valce, papier ...).

Taktiež Vám môžeme dodať okrem nových strojov i repasované so zárukou za prijateľnú cenu, alebo repasované náplne do laserových a tryskových tlačiarní. Servisní technici firmy heico s.r.o., sú profesionálne vyškolení a skúsení pracovníci pre kopírovacie stroje uvedených značiek.

Sú vždy pripravení aktívne riešiť problém v najkratšom čase priamo u Vás. Vy máte možnosť podľa závažnosti situácie, v ktorej sa nachádzate, využiť po dohode s dispečingom aj operatívny servis s nástupom servisného technika ku Vám už do 2 hodín.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.