HOTEL KARPATY**** ubytovanie v Senici

Po vstupe do hotela Vás obklopí zvláštne osobitá atmosféra vkusne a elegatne zariadených priestorov, dýchajúcich dokonale zladenými čistými líniami s precíznym, do detailu vyhotoveným interiérom.

HOTEL KARPATY**** ubytovanie v Senici

HOTEL KARPATY - nový luxusný hotel, reštaurácia Senica, Častkov

Po vstupe do hotela Vás obklopí zvláštne osobitá atmosféra vkusne a elegatne zariadených priestorov, dýchajúcich dokonale zladenými čistými líniami s precíznym, do detailu vyhotoveným interiérom.

Adresa: Častkov 166, 906 04 Častkov
Telefón:+421-34-6600 700
E-mail:info@hotelkarpaty.sk

Po vstupe do hotela Vás obklopí zvláštne osobitá atmosféra vkusne a elegatne zariadených priestorov, dýchajúcich dokonale zladenými čistými líniami s precíznym, do detailu vyhotoveným interiérom. V izbách a apartmáne na Vás čaká vytúžené pohodlie plné milých doplnkov, ktoré Vám spríjemnia pobyt. Tak nech sa páči, vstúpte a užívajte si!


1 BEZBARIÉROVÁ IZBA
1 JEDNOLÔŽKOVÁ IZBA
3 DVOJLÔŽKOVÉ IZBY LUX
5 DVOJLÔŽKOVÝCH IZIEB
1 APARTMÁN „PRESIDENT“

Svoje chuťové bunky plne uspokojíte v našej REŠTAURÁCII, CAFEE, či LETNEJ TERASE. Garantujeme Vám, že výber skvelých vín z našej vínnej karty príjemne doplní gurmánsky zážitok o nový chuťový rozmer a poskytne uvoľnenie, ktoré Vás bude sprevádzať po celý deň.

REŠTAURÁCIA s kapacitou 50 miest
CAFFE s kapacitou 12 miest
SALÓNIK s kapacitou 22 miest
LETNÁ TERASA s kapacitou 20 miest

Srdečne Vás vítame v novootvorenom luxusnom HOTELI KARPATY****
v Častkove.

Budeme nesmierne radi, ak prijmete naše pozvanie, pochutíte si na gurmánskych špecialitách našej kuchyne, zrelaxujete vo vkusne zariadených interiéroch hotela, či neodoláte pokušeniu zašportovať si v priestoroch tenisového centra a fitness. Po aktívnom relaxe sa už môžete naplno oddávať vytúženému odpočinku, pôžitkom z jedál, vyberaných vín a dezertov. Vrámci služieb ponúkame našim zákazníkom možnosť uskutočniť platbu kartami Visa, MasterCard, JCB, Diners Club Internacional a American Express.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.