Penzión u Tonky, ubytovanie Senica

Tento rodinný Penzión sa nachádza priamo v osade Tomky a ponúka ubytovanie a iné služby s ním spojené, ako napríklad reštauračné služby, predaj potravín,drogistického tovaru, alebo požičiavanie bicyklov a ich uskladnenie počas celého roka.

Penzión u Tonky, ubytovanie Senica

Vicenová - HOSTINEC, Penzión u TONKY, Senica

Tento rodinný Penzión sa nachádza priamo v osade Tomky a ponúka ubytovanie a iné služby s ním spojené, ako napríklad reštauračné služby, predaj potravín,drogistického tovaru, alebo požičiavanie bicyklov a ich uskladnenie počas celého roka.

Adresa: Borský Svätý Jur, 908 79 Tomky č.d.: 663 okres Senica
Telefón:+421918614003
E-mail:mvicen@azet.sk

Penzión sa nachádza v rekreačnej oblasti Tomky - CHKO Záhorie. Neďaleko vodnej nádrže “Studená voda I. “ Tento rodinný Penzión sa nachádza priamo v osade Tomky a ponúka ubytovanie a iné služby s ním spojené, ako napríklad reštauračné služby, predaj potravín,drogistického tovaru, alebo požičiavanie bicyklov a ich uskladnenie počas celého roka. Ubytovať sa tu dá v piatich dvoj posteľových , štyroch trojposteľových izbách s možnosťou prísteliek a jednej bezbariérovej izbe pre imobilných zákazníkov. Vybavenie izieb, ako napríklad vlastné sociálne zariadenie, televízor, či telefón na každej izbe sú samozrejmosťou. Ďalej sa v penzióne nachádza čajová kuchynka v ktorej sa podávajú raňajky.A však celodenné stravovanie je zabezpečené v Reštaurácii neďaleko penziónu, ktorá je súčasťou tohto rodinného podniku.Je situovaná vo dvore rodinného domu a jej kapacita v zime je 38 miest na sedenie.V lete je možné využiť posedenie na dvore (letnej terase) pri jazierku s detským pieskoviskom. Samozrejmosťou je aj vlastné parkovisko priamo pri penzióne, alebo reštaurácii.

Ubytovanie je riešené na poschodí rodinného penziónu v piatich dvoj posteľových a štyroch trojposteľových izbách s možnosťou prísteliek.Bezbariérová izba pre imobilných zákazníkov je situovaná na prízemí penziónu v blízkosti vchodu. Vybavenie izieb, ako napríklad vlastné sociálne zariadenie, televízor, či telefón na každej izbe sú samozrejmosťou. Ďalej sa v penzióne nachádza čajová kuchynka v ktorej sa podávajú raňajky.Tá je riešená na poschodí pri hlavnom schodišti.
S ohľadom na skutočnosť,že v penzióne je PRÍSNÝ ZÁKAZ fajčenia a používania otvoreného ohňa, je pre fajčiarov k dyspozícii balkón so záhradným sedením.


Pultový cenník ubytovania platný 15.9.2006-15.6.2007

Dvojposteľová izba 780,00 Sk
Trojposteľová izba 1 170,00 Sk
Trojposteľová izba s prístelkou 1420,00 Sk
Bezbariérová izba 490,00 Sk

Poznámka: V cene ubytovania nie sú zahrnuté raňajky a miestny poplatok 20,00 Sk na osobu a noc pobytu.
Ceny sú uvádzané s DPH.
Pri pobyte dlhšom ako 7 dní a viac je cena individuálna.
Penzión si vyhradzuje právo na úpravu cien.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.