Úvod > Ponuka práce > Manažment > Výrobný riaditeľ

Výrobný riaditeľ

Pracovná oblasť:
Manažment
V meste:
Senica
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
• Práca vo významnej skupine spoločností - trhového lídra v oblasti nápojov a

spracovania plastov na Slovensku;

• motivujúce finančné ohodnotenie;

• firemné auto aj na súkromné účely;

• dynamická práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu;

• veľmi príjemný kolektív;

• iné.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom a uvedením názvu pozície e-mailom na doleuvedenú adresu do 15.1.2018 (foto je vítané). V motivačnom liste, prosím, uveďte dôvody, prečo reagujete na uvedenú pracovnú pozíciu. Ďakujeme.

V prípade veľkého počtu prijatých životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním

Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.

Údaje budú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.
Slovenské pramene a žriedla, a.s. je moderná spoločnosť zastrešujúca popredné výrobné závody s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby a predaja širokej škály nealkoholických nápojov na slovenskom trhu ako sú:

• BUDIŠ • FATRA • GEMERKA • ZLATÁ STUDŇA • LOKÁLKA• PFANNER • SUNQUICK • AFRICOLA • GINGER MANIA

V rámci modernizácie a neustáleho rozširovania firemných aktivít hľadáme do svojho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať na podpore našich výnimočných produktov prvotriednej kvality a chuti, akými sú naše minerálne a pramenité vody a nealkoholické nápoje.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
18.12.2017
Počet videní:
521