Prírodné liečebné kúpele Smrdáky, a.s.

Regeneračné pobyty sú určené pre ľudí, ktorí hľadajú oddych a relax v pokojnom prostredí kúpeľov.

Prírodné liečebné kúpele Smrdáky, a.s.

Kúpele Smrdáky, relax, ubytovanie, pobyty

Regeneračné pobyty sú určené pre ľudí, ktorí hľadajú oddych a relax v pokojnom prostredí kúpeľov.

Adresa: 906 03 Smrdáky
Telefón:34 69 59 173
E-mail:reservations.smr@spasmrdaky.sk

Morava - Ubytovanie

Hotel ponúka pohodlné ubytovanie v 36 jedno- a dvojposteľových izbách a 4 apartmánoch kategórie Comfort, ktoré sú vybavené kúpeľňou so sprchou, toaletou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, telefónom, v apartmánoch je aj chladnička. Väčšina izieb má malý balkón.

Centrál - Ubytovanie

Hotel ponúka ubytovanie v 25 jedno- a dvojposteľových izbách a 4 apartmánoch kategórie Comfort, ktoré sú vybavené kúpeľňou s vaňou, toaletou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a telefónom.
10 jedno- a dvojposteľových izieb kategórie Superior, ponúka štandardné vybavenie a zmodernizovaný interiér, pripojenie na internet.

Vietoris - Ubytovanie

Hotel ponúka pohodlné ubytovanie v 22 jedno- a dvojposteľových izbách a 3 apartmánoch kategórie Comfort. Súčasťou vybavenia izieb je kúpeľňa so sprchou, toaleta, televízor so satelitným príjmom, rádio a telefón. 8 izieb kategórie Superior má okrem štandardného vybavenie aj zmodernizovaný interiér. Väčšina izieb má malý balkón.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.